Přihlášení do služeb internetového bankovnictví
Přihlásit do aplikace se můžete třemi způsoby.

1. Identifikační číslo, PIN a potvrzení v aplikaci ČSOB Smart klíč (platí pouze pro službu InternetBanking 24)

Zadejte Identifikační číslo, PIN a stiskněte tlačítko přihlásit. Máte-li v chytrém mobilu/tabletu aktivovanou aplikaci ČSOB Smart klíč, tato automaticky požádá o potvrzení přihlášení na displeji chytrého telefonu nebo tabletu. Potřebné je přihlásit se do 10 minut, jinak musíte opakovat přihlášení.

Pokud nemá aplikace ČSOB Smart klíč přístup na internet, spusťte v chytrém mobilu/tabletu aktivovanou aplikaci ČSOB Smart klíč, načtěte grafický QR kód z přihlašovací stránky do ČSOB InternetBankingu 24 a zadejte PIN. Aplikace vygeneruje číselný kód, který přepíšete do ČSOB InternetBankingu 24.

2. Identifikačním číslem, PIN a SMS klíčem (platí pouze pro službu ČSOB InternetBanking 24)

Zadejte své Identifikační číslo, PIN a klikněte na tlačítko Přihlásit. Na následující obrazovce vyplňte SMS klíč. Jedná se o jednorázový autorizační kód, který vám bude zaslán SMS zprávou na mobilní telefon. Pro jeho zadání máte časový limit 10 minut a stiskem tlačítka Potvrdit proběhne vaše přihlášení ke službě. V případě zadání chybného identifikačního čísla se zobrazí upozornění obsahující popis chyby a vy musíte zadat identifikační číslo znovu. Pokud zadáte chybný PIN, budete vyzváni k novému zadání se zobrazením zbývajícího počtu pokusů (celkem 3). Po třetím chybném zadání PIN dojde k zablokování služby. V případě zadání chybného SMS klíče se zobrazí upozornění obsahující popis chyby a vy musíte zažádat o nový autorizační kód (novým přihlášením). Po pátém chybném zadání autorizačního kódu dojde k zablokování služby. Pro odblokování navštivte jakoukoli pobočku ČSOB.

3. Čipovou kartou s elektronickým podpisem

Před prvním přihlášením si nejprve nainstalujte aplikaci SecureStore a JAVA (využijte prosím příručku pro uživatele čipových karet). Poté připojte čtečku čipových karet k počítači a kartu vložte do čtečky. Stiskněte tlačítko přihlásit. V průběhu prvního přihlášení povolte spuštění JAVA aplikace a zadejte PIN k čipové kartě.

Při dalším používání karty již stačí jen kartu vložit do čtečky, stisknout tlačítko přihlásit a zadat PIN ke kartě. Po skončení práce vyjměte kartu ze čtečky.